Programma komende weken

Onderstaand overzicht biedt het programma voor de komende 31 dagen, oftewel de komende maand. Scroll naar beneden om verder vooruit te gaan in de tijd.

Rood = Wegens omstandigheden afgelast.

zaterdag 21 oktober 2017

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO9-1 - Victoria JO9-5
08:30 VIOD JO10-1 - Victoria JO10-4 F. (Floren) van Luipen
09:30 VIOD JO13-1G - Sporting '70 JO13-4 Broeken, Y.M.C (Yvo)
10:00 Maarssen JO8-4 - VIOD JO8-1
10:45 VIOD JO15-1 - Graveland 's JO15-2 Bakker, M. (Melvin)
11:00 DOB JO9-1 - VIOD JO9-2
12:15 VIOD 2 - Gooi 't sc 3 Noordermeer, L.G. (Gerard)
15:00 Woudenberg 35+1 - VIOD 35+1
15:00 Eminent Boys 4 - VIOD 3

zaterdag 28 oktober 2017

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO8-1 - Bilt De JO8-4 D. (Dylo) van Houten
09:00 DWSM JO9-1 - VIOD JO9-1
09:30 VIOD JO19-1 - SCH'44 JO19-2 Graaf, R. (Rutger) de
09:30 Elinkwijk JO10-4 - VIOD JO10-1
10:00 DWSM JO17-1 - VIOD JO17-1
11:00 Maarssen JO9-5 - VIOD JO9-2
11:25 VIOD 35+1 - Benschop 35+1 Beek, S. (Sharon) van
12:55 Kockengen JO13-1 - VIOD JO13-1G
13:15 UVV JO12-3 - VIOD JO12-1 Blokker, E. (Enzo)
13:20 VIOD 2 - EDO (U) 4
13:30 VVJ 4 - VIOD 3
14:30 Kockengen JO15-1 - VIOD JO15-1
15:15 VIOD 1 - Elinkwijk 1 R.J. (Robert) de Goede

zaterdag 4 november 2017

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO9-2 - Montfoort JO9-1 J. (Jort) van den Oosten
08:30 VIOD JO10-1 - PVCV JO10-5 J. (Jibbe) Nieuwhoff
08:30 VIOD JO9-1 - Elinkwijk JO9-2 S. (Stijn) Kalisvaart
09:00 SVM JO8-2 - VIOD JO8-1
09:35 VIOD JO12-1 - PVC JO12-2 Houten, D. (Devin) van
10:55 VIOD JO17-1 - Hercules JO17-5
12:40 VIOD JO13-1G - Maarssen JO13-4
13:00 Woudenberg 35+1 - VIOD 35+1
14:00 VIOD JO15-1 - UVV JO15-5
15:00 HMS 1 - VIOD 1
15:00 UVV JO19-2 - VIOD JO19-1
15:30 VIOD 3 - Meern De 8 Steen, J (Johan) van der
17:00 SCH '44 4 - VIOD 2

zaterdag 11 november 2017

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO9-2 - SV Vechtzoom JO9-2
08:30 DESTO JO10-7 - VIOD JO10-1
09:00 VVJ JO9-1 - VIOD JO9-1
09:40 VIOD JO12-1 - Victoria JO12-5
10:00 SCH '44 JO13-3 - VIOD JO13-1G
11:10 VIOD JO15-1 - Breukelen fc JO15-2
12:30 JSV Nieuwegein 6 - VIOD 2
12:45 VIOD 3 - SVM 4
13:15 SCH '44 JO17-3 - VIOD JO17-1
13:45 Kampong JO19-7 - VIOD JO19-1
14:30 Almere FC 35+1 - VIOD 35+1

zaterdag 18 november 2017

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO10-1 - Meern De JO10-7
08:30 VIOD JO9-1 - OSM '75 JO9-3
08:30 UVV JO9-7 - VIOD JO9-2
09:30 VIOD JO13-1G - Meern De JO13-7
11:30 VIOD 35+1 - ST Muiden/Weesp 35+1
11:40 SCH '44 JO15-3 - VIOD JO15-1
13:00 Nieuw Utrecht SV JO12-1 - VIOD JO12-1
13:30 VIOD JO17-1 - Bilt De FC JO17-5
14:30 Maarssen 4 - VIOD 3
15:00 Hercules 1 - VIOD 1
15:15 VIOD JO19-1 - Hertha JO19-2
16:00 DHSC 8 - VIOD 2