Programma komende weken

Onderstaand overzicht biedt het programma voor de komende 31 dagen, oftewel de komende maand. Scroll naar beneden om verder vooruit te gaan in de tijd.

Rood = Wegens omstandigheden afgelast.

zaterdag 24 februari 2018

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 Houten JO9-3 - VIOD JO9-1
09:00 SVM JO10-1 - VIOD JO10-1 Brink, K. (Kars) van den
11:00 VIOD JO13-2 - HMS JO13-1 Vaart, S.C (Sjoerd) van der
11:00 VIOD JO9-2 - DESTO JO9-6 Oosten, J. (Jort) van den
11:30 HMS 3 - VIOD 3
11:30 DESTO JO17-1 - VIOD JO17-1
14:30 Zuidvogels HSV De 35+2 - VIOD 35+1 Bune, B.M. (Buddy)
14:30 Maarssen JO19-2 - VIOD JO19-1 Doesburg, M. (Melvin) van
15:15 VIOD 1 - Kismet 1 M.R. (Ruiz) van Twiller

zaterdag 3 maart 2018

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
10:15 VIOD JO15-1 - Argon JO15-3 Houten, D. (Devin) van
12:00 VIOD 35+1 - Benschop 35+1 Steen, J (Johan) van der

zaterdag 10 maart 2018

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO9-1 - DVSU JO9-3 Houten, D. (Dylo) van
08:45 Breukelen FC JO9-4 - VIOD JO9-2
09:30 VIOD JO15-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 Otten, H. (Harry)
09:30 Meern De JO10-5 - VIOD JO10-1
09:30 Lopik JO8-1 - VIOD JO8-1
09:45 DESTO JO13-3 - VIOD JO13-1G
11:15 VIOD 35+1 - Woudenberg 35+1
12:30 Elinkwijk JO19-2 - VIOD JO19-1
12:35 Meern De 8 - VIOD 3
13:15 VIOD 2 - SCH '44 4 Houten, G. (Gerard) van
13:30 CSW JO17-2 - VIOD JO17-1
15:15 VIOD 1 - HMS 1

zaterdag 17 maart 2018

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO10-1 - Victoria JO10-3
08:30 VIOD JO9-2 - VVJ JO9-1
08:30 VIOD JO8-1 - IJFC JO8-4
08:30 VVIJ JO9-7 - VIOD JO9-1
09:45 VIOD JO13-1G - NiTA JO13-1
11:00 HMS JO13-1 - VIOD JO13-2
11:15 VIOD JO17-1 - Maarssen JO17-5
12:00 EDO (U) 4 - VIOD 2 Swaap, W. (Wouter)
12:30 Vecht de JO15-1 - VIOD JO15-1
13:00 VIOD JO19-1 - UVV JO19-2
14:00 Elinkwijk 1 - VIOD 1
14:30 Benschop 35+1 - VIOD 35+1
15:00 VIOD 3 - VVJ 4

zaterdag 24 maart 2018

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
08:30 VIOD JO9-1 - Zwaluwen Utrecht '11 JO9-4
08:30 VIOD JO13-2 - Austerlitz JO13-1
09:00 SV Vechtzoom JO8-1 - VIOD JO8-1
09:45 DESTO JO10-6 - VIOD JO10-1
10:00 VIOD JO15-1 - NiTA JO15-1
10:30 HMS JO9-1 - VIOD JO9-2
10:30 SCH '44 JO13-2 - VIOD JO13-1G
11:30 VIOD JO19-1 - Argon JO19-4
12:00 SCH '44 JO17-2 - VIOD JO17-1
13:30 VIOD 2 - DWSM 2
15:15 VIOD 3 - Elinkwijk 3
17:00 VIOD 35+1 - AH '78 35+1