VIOD E1 >> Seizoen 2010/2011

VIOD E1 maakt het zichzelf onnodig lastig.


 Gewonnen van sv Argon na slechte eerste helft.

Deze week gingen we op bezoek bij sv Argon in Mijdrecht, een aantal weken geleden zijn we hier ook al geweest om een beker wedstrijd te spelen tegen hetzelfde team dus we wisten ongeveer wat we konden verwachten van de tegenstander. Die bekerwedstrijd wisten we met grote cijfers te winnen (4-15), dus het gevaar van onderschatting lag op de loer.

Aangekomen bij Sportpark Mijdrecht hadden we al gouw het eerste probleem, we hadden de sleutel gehad van een kleedkamer alleen er bleek nog een team te zijn die dezelfde sleutel had meegekregen van deze kleedkamer. Nadat dit was opgelost en iedereen was omgekleed konden we de wandeling inzetten naar het achterste veld van het sportpark.

Na een aantal minuten inspelen kwam de scheidsrechter eraan en konden we meteen beginnen, wat overigens qua leeftijd ook gewoon een speler van Argon E9 had kunnen zijn.

Al gouw werd duidelijk dat VIOD nog niet helemaal wakker was want het kreeg al gouw een aantal doelpunten tegen, gelukkig wist Lars voor rust ook nog 2x te scoren zo werd de ruststand 4-2 voor sv Argon.

In de rust is aan alle spelers van VIOD uitgelegd dat we echt beter moesten gaan spelen en deze wedstrijd gewoon moesten winnen om mee te doen voor het kampioenschap. Een aantal spelers was van mening dat het aan de scheidsrechter lag en niet aan het spel van VIOD omdat de scheidsrechter 1 goal niet had mogen tellen vanwege het uit de handen schieten van de bal bij keeper Casper.

Na de rust liepen er een aantal spelers van VIOD nog steeds te slapen waardoor Argon simpel de 5-2 kon binnenschieten. Heel snel daarna werd het de talenten van VIOD dan eindelijk duidelijk dat ze beter moesten gaan spelen om deze wedstrijd toch nog te winnen.

Jeffrey wist al snel de doelpunten machine van de E1 op te starten door de 5-3 binnen te schieten, heel snel daarna wist Lars te scoren 5-4! Toen moesten we toch echt onze topscoorder Lars even wisselen maar dat maakte niet veel uit want ook Tobias wist weer een doelpunt te maken 5-5!!
Met nog 5 minuten te spelen werd Lars weer in de ploeg gebracht en wist in deze laatste minuten nog 3x te scoren! De eindstand werd daardoor 5-8.

Na de wedstrijd maakte VIOD zich al snel klaar voor het penalty spektakel, helaas ging dit niet door omdat daar helaas geen tijd meer voor was volgens Argon. Door deze overwinning staan we op de 1e plaats, dit komt mede doordat de concurrentie punten heeft laten liggen.

Doelpuntenmakers:
 Lars (6)
 Jeffrey (1)
 Tobias (1)

Volgende week spelen we tegen de nummer 2 van de competitie Hertha E4, helaas kan onze top-verdediger Jelle er dan niet bij zijn dus verwachten we van de rest extra inzet!
 

Terug