VIOD E2 >>
Seizoen 2011/2012
VIOD E2 - vv Maarssen E13 (beker) 03-09-2011
Eindelijk was het zover, het seizoen 2011/2012 is van start gegaan. VIOD E2 mocht aantreden tegen de “grote buurman” v.v. Maarssen. De E13 weliswaar, maar wat moet je daar van verwachten bij zo’n grote club.
Om 07h45 verzamelden we in de kantine om daarna met z’n allen te gaan omkleden en aan de warming up te beginnen. Tijdens deze warming up was geen enkele spanning te bespeuren bij de spelersgroep en ook de leiders verbleven relaxed langs de lijn. Toen Leon Noordermeer om 08h30 floot voor het begin was het seizoen echt los en de E2 ook. Binnen enkele minuten wist Ian al een mooi schot van afstand op het doel te richten, maar dat ging maar net naast. Ook Stijn was al dicht bij een doelpunt, maar de de paal voorkwam dat deze pegel in het doel belande. Uiteindelijk was het Lucas, die de 1-0 binnen schot. Een verdiende voorsprong. VIOD E2 ging lekker verder, maar Daan schoot naast en Stijn over. Ook was de keeper van Maarssen regelmatig een sta in de weg voor de VIODspelers. Weer was het Lucas die scoorde en VIOD op 2-0 zette. VIOD ging wel door maar nog steeds waren de keeper en de doelpaal dikke maatje. Verschillende schoten op het doel waren voor de keeper of de paal. Vlak voor rust kreeg Lucas, na een mooie actie, nog de kans om er 3-0 van te maken, maar die ging er net niet in. 2-0 met de rust en dat tegen Maarssen, het kan slechter.
In de rust nog even de puntjes op de i gezet, met name het meeverdedigen van de enkele middenvelders mocht nog wel wat beter, maar over het algemeen een goede 1e helft
Na de rust ging VIOD weer snel uit de startblokken en Stijn pakte de bal op het middenveld op, maakte een mooie loopactie tot aan de achterlijn en wist de bal nog voor het doel te krijgen, daar stond Ian al te wachten om de 3-0 binnen te tikken. VIOD kreeg de smaak te pakken en Daan begon aan een mooi solo en liep 4 spelers van Maarssen voorbij, om oog in oog met de keeper te komen. Heel beheerst tikte hij de bal lang de keeper en het was 4-0. Daan wist ook de 5-0 op het scorebord te brengen en heel kort daarna bracht hij ook Jelle nog in de positie om te scoren, maar helaas miste Jelle net. VIOD begon er ondertussen wat makkelijker over te denken en dat bracht Maarssen een paar keer op de helft van VIOD, maar heel veel gevaart leverde dat niet op waardoor het voor Vincent een hele rustige wedstrijd bleef. In de hele wedstrijd heeft hij één redding moeten verrichten en toe was hij er ook. Klasse Vincent!! VIOD zag toch ook wel dat er nog meer inzat en Stijn ging maar eens aan de wandel met de bal en wist na een mooi loopactie door de verdediging van Maarssen te scoren 6-0. VIOD was nog niet klaar, Daan was er gretig in de 2e helft en ging voor zijn 3e doelpunt deze wedstrijd en dat lukte ook, 7-0. Nog was het blijkbaar niet voldoende, Stijn schoot van afstand en een van de Maarssen speler beschermde de zijn hoofd met zijn arm. De scheidsrechter besloot hier een penalty voor te geven, die Stijn vervolgens miste!!!!! VIOD bleef heel veel druk op Maarssen uitoefenen met als gevolg dat Lucas een corner mocht nemen. Deze corner was toch erg lastig voor de toch sterk keepende keeper van Maarssen, hij kreeg de bal niet goed klem en de bal glipte uit zijn handen, 8-0. Tom kreeg ook nog een grote kans toen hij een keer doorbrak, maar helaas wist hij de keeper niet te kloppen. Vlak voor het einde van de wedstrijd was het Lucas, die met een prachtige knal in de bovenhoek de eindstand, 9-0, bepaalde. Jongens een mooi begin van het seizoen. Ga zo door.
Terug